2. GRETE JALK, MATBORD

Jakaranda. PJ Furniture, Denmark. Plakettmärkt. 1960-tal. Höjd 72 cm, diameter 135 cm. Tre iläggsskivor a 55 cm/st medföljer. Repor, märken, iläggsskivornas undersida och sargar med tejprester. Senare stödben medföljer.

Varunr 223720

2 November 2021 18:01

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 14 000 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

Utrop 20000-25000 SEK

14 000 SEK2021-11-02 17:26
13 000 SEK2021-10-19 14:38
12 000 SEK2021-10-27 20:20
10 000 SEK2021-10-20 10:42
300 SEK Startpris

Onlineauktion 2 Nov. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!