20. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Oljemålning på duk. 17/1800-tal. Pastoralt landskap med fiskare. 70x99 cm. Ytsmuts, krackeleringar.

Varunr 225625

2 November 2021 18:07

Utrop 3000-4000 SEK

1 700 SEK2021-11-02 18:05
1 600 SEK2021-11-01 15:41
1 500 SEK2021-11-02 17:50
1 300 SEK2021-10-24 21:01
700 SEK2021-10-27 17:59
300 SEK Startpris

Onlineauktion 2 Nov. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!