6. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Oljemålning på dubblerad duk. 1700-tal. Aurora och den slumrande Cephalus. 128x126 cm. Smärre skador, duklagning, krackeleringar, retuscher och ytsmuts.

Varunr 225626

2 November 2021 18:03

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 20 000 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

Utrop 8000-10000 SEK

20 000 SEK2021-11-02 18:01
20 000 SEK2021-11-02 18:01
16 000 SEK2021-11-02 17:59
14 000 SEK2021-11-02 16:44
7 000 SEK2021-10-29 10:15
6 000 SEK2021-10-20 20:08
5 000 SEK2021-10-20 12:19
4 800 SEK2021-10-20 09:32
3 800 SEK2021-10-19 14:38
1 100 SEK2021-10-20 00:08
300 SEK Startpris

Onlineauktion 2 Nov. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!