7. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Oljemålning på pannå. Monogramsignerad W.M. 1900-tal. Vintermotiv. 21,5x30 cm. Skev pannå.

Varunr 225635

Onlineauktion 2 Nov. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!