1. GUNNAR NYLUND, STENGODSSKULPTUR

Glaserat stengods, 92/200. "Falkeneraren". Signerad och numrerad undertill. Rörstrand. Höjd 32 cm.

Varunr 226202

16 November 2021 18:00

Utrop 5000 SEK

9 000 SEK2021-11-16 17:57
8 500 SEK2021-11-10 15:54
5 000 SEK2021-11-16 17:38
4 600 SEK2021-11-10 15:50
3 800 SEK2021-11-02 16:54
3 000 SEK2021-11-08 15:05
2 000 SEK2021-11-03 08:22
300 SEK Startpris

Onlineauktion 16 Nov. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!