Glaserat stengods, 92/200. "Falkeneraren". Signerad och numrerad undertill. Rörstrand. Höjd 32 cm.
9 000 SEK | 2021-11-16 17:57 |
8 500 SEK | 2021-11-10 15:54 |
5 000 SEK | 2021-11-16 17:38 |
4 600 SEK | 2021-11-10 15:50 |
3 800 SEK | 2021-11-02 16:54 |
3 000 SEK | 2021-11-08 15:05 |
2 000 SEK | 2021-11-03 08:22 |
300 SEK | Startpris |