Patinerad metall på träsockel. Stående kvinnofigur. Signerad och daterad 1957. Höjd 37 cm.
1 200 SEK | 2021-11-11 20:58 |
1 100 SEK | 2021-11-16 18:01 |
700 SEK | 2021-11-11 16:18 |
600 SEK | 2021-11-05 13:09 |
500 SEK | 2021-11-04 07:33 |
350 SEK | 2021-11-04 14:19 |
300 SEK | Startpris |