44. BERTIL VALLIEN, BÅT

Konstglas med träställ. Signerad: KOSTA BODA B. Vallien, Atelier 800085. Längd 17,5 cm. Smärre repor på ovansidan.

Varunr 226249

16 November 2021 18:15

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 1 200 SEK3 00 SEK4 00 SEK

Utrop 1200 SEK

1 200 SEK2021-11-16 17:22
1 100 SEK2021-11-07 18:46
900 SEK2021-11-04 16:42
800 SEK2021-11-02 16:55
500 SEK2021-11-03 08:19
350 SEK2021-11-02 22:45
300 SEK Startpris

Onlineauktion 16 Nov. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!