Konstglas med träställ. Signerad: KOSTA BODA B. Vallien, Atelier 800085. Längd 17,5 cm. Smärre repor på ovansidan.
1 200 SEK | 2021-11-16 17:22 |
1 100 SEK | 2021-11-07 18:46 |
900 SEK | 2021-11-04 16:42 |
800 SEK | 2021-11-02 16:55 |
500 SEK | 2021-11-03 08:19 |
350 SEK | 2021-11-02 22:45 |
300 SEK | Startpris |