Oljemålning på duk. Havsmotiv. Signerad och daterad 1911. 75x132 cm.
3 800 SEK | 2021-11-16 17:13 |
3 600 SEK | 2021-11-12 15:51 |
3 200 SEK | 2021-11-10 17:12 |
2 600 SEK | 2021-11-10 16:50 |
2 000 SEK | 2021-11-02 16:55 |
600 SEK | 2021-11-04 12:07 |
450 SEK | 2021-11-03 18:19 |
300 SEK | Startpris |