46. CONRAD SELMYHR

Oljemålning på duk. Havsmotiv. Signerad och daterad 1911. 75x132 cm.

Varunr 226251

16 November 2021 18:15

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 3 800 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

Utrop 3000 SEK

3 800 SEK2021-11-16 17:13
3 600 SEK2021-11-12 15:51
3 200 SEK2021-11-10 17:12
2 600 SEK2021-11-10 16:50
2 000 SEK2021-11-02 16:55
600 SEK2021-11-04 12:07
450 SEK2021-11-03 18:19
300 SEK Startpris

Onlineauktion 16 Nov. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!