21. KATTER, ETT PAR

Porslin med dekor i huvudsakligen rött och blått, märkta i botten. Kina eller Japan. 1900-talets andra hälft. Höjd 29 cm. Smärre tillverkningsdefekter, slitage och dekorsläpp.

Varunr 226846

30 November 2021 18:07

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 1 400 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 800 SEK

1 400 SEK2021-11-30 17:48
1 300 SEK2021-11-30 18:03
900 SEK2021-11-30 17:18
600 SEK2021-11-28 23:46
500 SEK2021-11-25 01:00
450 SEK2021-11-20 04:41
400 SEK2021-11-17 20:24
300 SEK Startpris

Onlineauktion 30 Nov. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!