Oljemålning på pannå. Signerad och daterad 1930. "Kamelia i vit vas". 35x29 cm.
5 000 SEK | 2021-11-30 18:08 |
4 800 SEK | 2021-11-30 18:11 |
3 800 SEK | 2021-11-30 17:27 |
1 000 SEK | 2021-11-18 23:06 |
800 SEK | 2021-11-26 18:47 |
600 SEK | 2021-11-24 18:43 |
450 SEK | 2021-11-22 20:25 |
300 SEK | 2021-11-17 12:10 |
300 SEK | Startpris |