35. AGDA HOLST

Oljemålning på pannå. Signerad och daterad 1930. "Kamelia i vit vas". 35x29 cm.

Varunr 226806

30 November 2021 18:13

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 5 000 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 3000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

5 000 SEK2021-11-30 18:08
4 800 SEK2021-11-30 18:11
3 800 SEK2021-11-30 17:27
1 000 SEK2021-11-18 23:06
800 SEK2021-11-26 18:47
600 SEK2021-11-24 18:43
450 SEK2021-11-22 20:25
300 SEK2021-11-17 12:10
300 SEK Startpris

Onlineauktion 30 Nov. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!