Oljemålning på duk. Signerad och daterad 1933. Stilleben med blommor och frukter. 42x44 cm.
7 000 SEK | 2021-11-30 18:11 |
6 500 SEK | 2021-11-30 18:11 |
5 500 SEK | 2021-11-30 18:09 |
4 200 SEK | 2021-11-30 18:08 |
2 800 SEK | 2021-11-16 15:14 |
350 SEK | 2021-11-17 12:10 |
300 SEK | Startpris |