37. FRANCIS E JAMIESON (1895-1950)

Oljemålning på duk. signerad W. Richards. Highland cattle i landskap. 51x76 cm. Krackeleringar.

Varunr 226823

30 November 2021 18:12

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 800 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

Utrop 1500 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

800 SEK2021-11-30 17:55
700 SEK2021-11-30 16:52
700 SEK2021-11-30 17:47
500 SEK2021-11-30 14:38
350 SEK2021-11-23 10:25
300 SEK Startpris

Onlineauktion 30 Nov. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!