41. ALMA ÖHRSTRÖM

Oljemålning på duk. Hamnmotiv med fyr, båtar och figurer, vinter. Monogramsignerad och daterad -62, båda i blyerts. 40x87 cm.

Varunr 226857

30 November 2021 18:14

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK 3 800 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 3000-4000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

3 800 SEK2021-11-30 18:12
3 600 SEK2021-11-30 18:11
2 200 SEK2021-11-30 10:56
2 000 SEK2021-11-23 19:38
1 600 SEK2021-11-16 15:14
1 000 SEK2021-11-20 12:06
300 SEK Startpris

Onlineauktion 30 Nov. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!