Oljemålning på duk. Hamnmotiv med fyr, båtar och figurer, vinter. Monogramsignerad och daterad -62, båda i blyerts. 40x87 cm.
3 800 SEK | 2021-11-30 18:12 |
3 600 SEK | 2021-11-30 18:11 |
2 200 SEK | 2021-11-30 10:56 |
2 000 SEK | 2021-11-23 19:38 |
1 600 SEK | 2021-11-16 15:14 |
1 000 SEK | 2021-11-20 12:06 |
300 SEK | Startpris |