Boett i guld (ostämplad). Bakboett med emalj. Tidigt ur med cylindergång. Urverket märkt Megevand A Paris. Sent 1700-tal. Diameter ca 32 mm. Totalvikt ca 25,7 gram. Smärre emaljskador.
3 400 SEK | 2021-12-14 11:39 |
3 200 SEK | 2021-11-30 14:31 |
2 400 SEK | 2021-12-11 13:31 |
1 800 SEK | 2021-12-08 15:39 |
800 SEK | 2021-12-06 00:46 |
300 SEK | Startpris |