11. KLOCKLÄNK

Otydligt stämplat guld, ca 14k. Länk i flerfärgat guld, möjligen stämplad 56. 1800-talets slut/omkring 1900. Vikt ca 19,3 gram. Total längd ca 29,5 cm. Obetydlig bristning, några länkringar möjligen senare kompletterade.

Varunr 227394

14 December 2021 18:05

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK 4 800 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 5000 SEK

4 800 SEK2021-12-11 13:29
4 800 SEK2021-12-14 18:03
4 000 SEK2021-11-30 14:31
3 200 SEK2021-12-10 19:43
2 600 SEK2021-12-09 12:21
2 200 SEK2021-12-08 17:57
300 SEK Startpris

Onlineauktion 14 Dec. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!