Otydligt stämplat guld, ca 14k. Länk i flerfärgat guld, möjligen stämplad 56. 1800-talets slut/omkring 1900. Vikt ca 19,3 gram. Total längd ca 29,5 cm. Obetydlig bristning, några länkringar möjligen senare kompletterade.
4 800 SEK | 2021-12-11 13:29 |
4 800 SEK | 2021-12-14 18:03 |
4 000 SEK | 2021-11-30 14:31 |
3 200 SEK | 2021-12-10 19:43 |
2 600 SEK | 2021-12-09 12:21 |
2 200 SEK | 2021-12-08 17:57 |
300 SEK | Startpris |