Fajans. Dekor av nordstjärnan mot ljusblå fond. Märkta 12/2 resp. 9/2 (17)57. Diameter 22,5 cm. Kantskador, retuscher, nagg.
7 000 SEK | 2021-12-13 23:12 |
6 500 SEK | 2021-12-13 08:12 |
700 SEK | 2021-12-08 19:00 |
600 SEK | 2021-12-05 18:48 |
500 SEK | 2021-12-04 11:31 |
300 SEK | Startpris |