Boetter i silver. Silvertavla med datum. Brännförgyllt spindelverk signerat Tho' Windmill London. Innerboetten numrerad 519. Stämpel WY. Diameter ca 58 mm.
14 000 SEK | 2021-12-14 17:59 |
13 000 SEK | 2021-12-06 03:23 |
12 000 SEK | 2021-12-03 16:08 |
11 000 SEK | 2021-11-30 14:31 |
800 SEK | 2021-12-02 23:10 |
300 SEK | Startpris |