7. THOMAS WINDMILL (1686-1740), FICKUR

Boetter i silver. Silvertavla med datum. Brännförgyllt spindelverk signerat Tho' Windmill London. Innerboetten numrerad 519. Stämpel WY. Diameter ca 58 mm.

Varunr 227453

14 December 2021 18:02

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 14 000 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 16000 SEK

14 000 SEK2021-12-14 17:59
13 000 SEK2021-12-06 03:23
12 000 SEK2021-12-03 16:08
11 000 SEK2021-11-30 14:31
800 SEK2021-12-02 23:10
300 SEK Startpris

Onlineauktion 14 Dec. 2021,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!