Oljemålning på duk. Signerad. 69x101 cm. Landskap med hus i solnedgång. Enstaka krackelering.
28 000 SEK | 2022-01-11 09:11 |
26 000 SEK | 2022-01-10 10:19 |
22 000 SEK | 2021-12-27 17:03 |
20 000 SEK | 2021-12-22 21:05 |
19 000 SEK | 2021-12-14 18:51 |
10 000 SEK | 2021-12-22 15:57 |
1 000 SEK | 2021-12-19 16:33 |
350 SEK | 2021-12-17 21:28 |
300 SEK | Startpris |