Oljemålning på duk. Signerad och daterad -53. "Två kvinnor". 22x27 cm.
Utställd på Folkrörelsernas Konstfrämjande Utställning.
9 000 SEK | 2021-12-22 15:22 |
8 500 SEK | 2022-01-11 18:02 |
7 500 SEK | 2022-01-11 17:52 |
4 200 SEK | 2021-12-22 12:41 |
2 000 SEK | 2021-12-16 11:34 |
1 900 SEK | 2021-12-14 18:51 |
600 SEK | 2021-12-15 20:14 |
350 SEK | 2021-12-15 08:09 |
300 SEK | Startpris |