11. SVEN JONSON (1902-1981)

Oljemålning på duk. Signerad och daterad -53. "Två kvinnor". 22x27 cm.
Utställd på Folkrörelsernas Konstfrämjande Utställning.

Varunr 228029

11 Januari 2022 18:04

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK 9 000 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 3000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

9 000 SEK2021-12-22 15:22
8 500 SEK2022-01-11 18:02
7 500 SEK2022-01-11 17:52
4 200 SEK2021-12-22 12:41
2 000 SEK2021-12-16 11:34
1 900 SEK2021-12-14 18:51
600 SEK2021-12-15 20:14
350 SEK2021-12-15 08:09
300 SEK Startpris

Onlineauktion 11 Jan. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!