Oljemålning på duk. Signerad och daterad -82. Snöskottare. 30x48 cm.
6 000 SEK | 2022-01-11 16:05 |
6 000 SEK | 2022-01-11 18:05 |
2 200 SEK | 2021-12-14 18:51 |
2 200 SEK | 2022-01-11 12:23 |
1 800 SEK | 2022-01-10 20:34 |
1 600 SEK | 2021-12-27 10:33 |
350 SEK | 2021-12-21 14:14 |
300 SEK | Startpris |