Oljemålning på duk. Signerad och daterad -85. Motiv med papperslappar. 60x60 cm.
42 000 SEK | 2022-01-11 18:07 |
40 000 SEK | 2022-01-11 18:06 |
34 000 SEK | 2022-01-10 22:21 |
30 000 SEK | 2022-01-10 10:21 |
22 000 SEK | 2022-01-03 16:34 |
19 000 SEK | 2021-12-14 18:51 |
15 000 SEK | 2021-12-16 17:15 |
3 200 SEK | 2021-12-15 17:29 |
300 SEK | Startpris |