31. CAROLINA GYNNING

Mixed media på duk. "Famme Undone". Signerad och daterad 2004 á tergo. Enligt uppgift inköpt direkt av konstnärinnan. För liknande verk se avbildning i hennes bok "Egogirl" sidan 133. 200x130 cm. Smärre märken.

Varunr 224073

11 Januari 2022 18:10

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 16 000 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

Utrop 25000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

16 000 SEK2022-01-11 18:08
15 000 SEK2021-12-23 14:52
14 000 SEK2021-12-14 18:51
6 000 SEK2021-12-22 16:33
2 200 SEK2021-12-17 17:59
300 SEK Startpris

Onlineauktion 11 Jan. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!