Mixed media på duk. "Famme Undone". Signerad och daterad 2004 á tergo. Enligt uppgift inköpt direkt av konstnärinnan. För liknande verk se avbildning i hennes bok "Egogirl" sidan 133. 200x130 cm. Smärre märken.
16 000 SEK | 2022-01-11 18:08 |
15 000 SEK | 2021-12-23 14:52 |
14 000 SEK | 2021-12-14 18:51 |
6 000 SEK | 2021-12-22 16:33 |
2 200 SEK | 2021-12-17 17:59 |
300 SEK | Startpris |