8. HENRIC ANKARCRONA (1831-1917)

Oljemålning på duk. Signerad. Bedjande man med kameldjur i öken. 43x69 cm. Krackeleringar.

Varunr 228044

11 Januari 2022 18:06

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 22 000 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 6000 SEK

22 000 SEK2022-01-11 18:04
20 000 SEK2022-01-11 18:02
16 000 SEK2022-01-10 19:24
9 500 SEK2021-12-28 19:38
6 000 SEK2021-12-22 14:53
5 000 SEK2021-12-22 04:21
4 000 SEK2021-12-14 18:51
4 000 SEK2021-12-18 13:37
3 200 SEK2021-12-16 17:33
300 SEK Startpris

Onlineauktion 11 Jan. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!