Oljemålning på duk. Signerad. Bedjande man med kameldjur i öken. 43x69 cm. Krackeleringar.
22 000 SEK | 2022-01-11 18:04 |
20 000 SEK | 2022-01-11 18:02 |
16 000 SEK | 2022-01-10 19:24 |
9 500 SEK | 2021-12-28 19:38 |
6 000 SEK | 2021-12-22 14:53 |
5 000 SEK | 2021-12-22 04:21 |
4 000 SEK | 2021-12-14 18:51 |
4 000 SEK | 2021-12-18 13:37 |
3 200 SEK | 2021-12-16 17:33 |
300 SEK | Startpris |