Jakaranda. AB Säffle Möbelfabrik, 1960-tal. Höjd 71,5, bredd 243,5, djup 47 cm. Något solblekt, ring efter kruka, smärre fanerbortfall samt repor och märken.
60 000 SEK | 2022-02-08 17:57 |
55 000 SEK | 2022-02-09 10:47 |
50 000 SEK | 2022-02-05 12:44 |
44 000 SEK | 2022-02-01 21:14 |
36 000 SEK | 2022-01-29 11:05 |
32 000 SEK | 2022-01-29 07:35 |
20 000 SEK | 2022-01-26 21:48 |
4 200 SEK | 2022-01-26 21:33 |
3 800 SEK | 2022-01-26 08:42 |
3 400 SEK | 2022-01-26 00:38 |
300 SEK | Startpris |