10. VAS

Keramik med satsuma-liknande dekor. Japan, ca år 1900. Höjd 12 cm. Smärre naggar och slitage.

Varunr 229047

8 Februari 2022 18:03

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 400 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

Utrop 800 SEK

400 SEK2022-02-08 17:58
350 SEK2022-01-29 19:03
300 SEK Startpris

Onlineauktion 8 Feb. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!