Trä, porslin och cloisonné. Kina, 18-1900-tal. Diameter 10-18 cm. Smärre tillverkningsdefekter och slitage. Tre träställ medföljer.
1 100 SEK | 2022-02-08 18:04 |
1 000 SEK | 2022-02-08 18:03 |
500 SEK | 2022-02-04 17:15 |
400 SEK | 2022-01-31 15:23 |
300 SEK | Startpris |