15. OKTAGONAL SKÅL

Porslin med polykromt måleri, märkt i botten. Kina, 1800-talets andra hälft. Diameter 12 cm. Smärre tillverkningsdefekter och slitage.

Varunr 229052

8 Februari 2022 18:05

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 2 200 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 1500 SEK

2 200 SEK2022-02-01 12:18
2 000 SEK2022-02-08 11:45
350 SEK2022-01-27 23:03
300 SEK2022-01-25 23:26
300 SEK Startpris

Onlineauktion 8 Feb. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!