Porslin med polykromt måleri, märkt i botten. Kina, 1800-talets andra hälft. Diameter 12 cm. Smärre tillverkningsdefekter och slitage.
2 200 SEK | 2022-02-01 12:18 |
2 000 SEK | 2022-02-08 11:45 |
350 SEK | 2022-01-27 23:03 |
300 SEK | 2022-01-25 23:26 |
300 SEK | Startpris |