21. KRUKOR, ETT PAR

Keramik med polykrom dekor, märkta i botten. Japan, 1900-talets början. Höjd 13 cm. Smärre slitage, tillverkningsdefekter och krackeleringar.

Varunr 229058

8 Februari 2022 18:07

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 600 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 600 SEK

600 SEK2022-02-08 18:03
500 SEK2022-02-08 18:00
400 SEK2022-01-26 10:15
300 SEK Startpris

Onlineauktion 8 Feb. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!