23. KOPP

Porslin med koboltdekor, märkt i botten. Japan, ca 1700-tal. Diameter 11 cm. Fotringen med smärre nagg, i övrigt smärre slitage.

Varunr 229060

8 Februari 2022 18:08

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 400 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

Utrop 600 SEK

400 SEK2022-02-07 13:28
350 SEK2022-02-07 11:31
300 SEK2022-01-26 10:14
300 SEK Startpris

Onlineauktion 8 Feb. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!