Biskvi-porslin med kobolt-fläck. Kina, 16/1700-tal. Höjd 7 cm. Smärre tillverknings-defekter och slitage.
1 600 SEK | 2022-02-04 09:16 |
1 500 SEK | 2022-02-01 17:10 |
1 100 SEK | 2022-01-28 18:23 |
1 100 SEK | 2022-01-29 14:42 |
450 SEK | 2022-01-27 23:04 |
350 SEK | 2022-01-27 21:38 |
300 SEK | Startpris |