3. VAS

Porslin med kobolt-dekor samt sepialiknande måleri i reverser, märkt i botten. Kina, ca 1900-talets första hälft. Höjd 32 cm. Smärre tillverkningsdefekter, slitage och beläggningar.

Varunr 229040

8 Februari 2022 18:01

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 8 000 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

Utrop 5000 SEK

8 000 SEK2022-02-05 22:52
7 500 SEK2022-01-27 23:08
7 000 SEK2022-01-27 18:42
5 500 SEK2022-01-26 18:07
5 000 SEK2022-01-26 10:19
3 600 SEK2022-01-25 19:37
800 SEK2022-01-25 23:16
300 SEK Startpris

Onlineauktion 8 Feb. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!