Valnöt. Swedish modern, 1940/50-tal. Plakettmärkt H.N. Nordéns möbelaffär, Malmö. Höjd 110, bredd 183 cm. Repor, märken.
1 600 SEK | 2022-02-08 18:08 |
1 500 SEK | 2022-02-05 19:02 |
1 200 SEK | 2022-02-08 09:57 |
1 000 SEK | 2022-02-02 23:57 |
400 SEK | 2022-02-02 18:05 |
350 SEK | 2022-01-31 02:01 |
300 SEK | Startpris |