Betsad bok med plyschklädsel. Rokokostil, 1900-talets andra hälft. Repor, märken.
1 200 SEK | 2022-02-07 12:07 |
1 200 SEK | 2022-02-08 09:57 |
1 000 SEK | 2022-02-07 14:45 |
800 SEK | 2022-01-25 19:38 |
700 SEK | 2022-02-04 21:46 |
450 SEK | 2022-01-29 09:36 |
350 SEK | 2022-01-26 10:56 |
300 SEK | Startpris |