Intarsiadekor med mässingsbeslag. Louis XVI-stil, 1900-talets mitt. Höjd 83, bredd 94 cm. Repor, märken.
1 300 SEK | 2022-02-08 10:05 |
1 200 SEK | 2022-02-08 09:58 |
1 000 SEK | 2022-02-07 12:07 |
900 SEK | 2022-02-07 00:52 |
800 SEK | 2022-01-31 19:52 |
700 SEK | 2022-02-04 16:38 |
300 SEK | 2022-01-26 10:26 |
300 SEK | Startpris |