Valnöt och valnötsrot. Nyrenässans, sent 1800-tal. Höjd 237, bredd 92, djup 48 cm. Repor, märken.
3 200 SEK | 2022-02-08 18:13 |
3 000 SEK | 2022-02-08 18:13 |
2 800 SEK | 2022-02-08 18:13 |
1 400 SEK | 2022-02-08 10:03 |
800 SEK | 2022-02-04 01:40 |
600 SEK | 2022-01-30 16:42 |
500 SEK | 2022-01-30 16:23 |
300 SEK | Startpris |