39. PULPET

Körsbär. 1900-talets andra hälft. Höjd 135, bredd 50 cm. Repor, märken.

Varunr 229087

8 Februari 2022 18:13

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 600 SEK22 00 SEK23 00 SEK

Utrop 1000 SEK

600 SEK2022-02-08 18:08
500 SEK2022-02-07 23:48
350 SEK2022-02-02 18:21
300 SEK2022-01-29 11:44
300 SEK Startpris

Onlineauktion 8 Feb. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!