Körsbär med flätad rotting. Frankrike, 1900-tal. Höjd 70, bredd 58, djup 40 cm. Repor, märken.
3 000 SEK | 2022-02-08 15:47 |
2 800 SEK | 2022-02-08 18:13 |
1 600 SEK | 2022-02-02 20:03 |
1 500 SEK | 2022-02-02 18:46 |
1 300 SEK | 2022-01-30 18:58 |
1 000 SEK | 2022-01-30 17:20 |
300 SEK | 2022-01-27 18:12 |
300 SEK | Startpris |