43. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ MED FOTPALL

Textilklädsel. 1900-tal. Repor, märken. Ett hjul saknas på fåtöljen.

Varunr 229094

8 Februari 2022 18:14

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 1 000 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

Utrop 1500 SEK

1 000 SEK2022-02-08 17:28
900 SEK2022-02-08 11:19
450 SEK2022-02-08 12:26
300 SEK Startpris

Onlineauktion 8 Feb. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!