Körsbär. Frankrike, 1900-tal. Höjd 71, bredd 58, djup 40 cm. Repor, märken, fläckar.
1 500 SEK | 2022-02-08 18:13 |
1 400 SEK | 2022-02-08 18:01 |
900 SEK | 2022-02-03 14:10 |
800 SEK | 2022-02-02 22:58 |
700 SEK | 2022-01-30 18:57 |
300 SEK | 2022-01-26 10:28 |
300 SEK | Startpris |