8. VAJRASATTVA

Brons med förgyllning och inlagda stenar. Nepal, 1900-tal, möjligen något äldre. Höjd 31 cm. Smärre slitage, senare försegling, tronens nederdel med bristning, spricka.

Varunr 229045

8 Februari 2022 18:03

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 20 000 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 5000 SEK

20 000 SEK2022-02-08 18:00
19 000 SEK2022-02-08 17:57
3 000 SEK2022-02-02 21:25
2 600 SEK2022-02-02 23:07
2 200 SEK2022-01-31 16:41
1 900 SEK2022-01-25 19:37
350 SEK2022-01-26 18:14
300 SEK Startpris

Onlineauktion 8 Feb. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!