Brons med förgyllning och inlagda stenar. Nepal, 1900-tal, möjligen något äldre. Höjd 31 cm. Smärre slitage, senare försegling, tronens nederdel med bristning, spricka.
20 000 SEK | 2022-02-08 18:00 |
19 000 SEK | 2022-02-08 17:57 |
3 000 SEK | 2022-02-02 21:25 |
2 600 SEK | 2022-02-02 23:07 |
2 200 SEK | 2022-01-31 16:41 |
1 900 SEK | 2022-01-25 19:37 |
350 SEK | 2022-01-26 18:14 |
300 SEK | Startpris |