Med hänklar och tidstypisk dekor. Kina, neolitikum. Höjd 34 cm. Repor och slitage, senare träställ medföljer.
24 000 SEK | 2022-02-08 17:58 |
22 000 SEK | 2022-02-08 17:56 |
6 500 SEK | 2022-02-06 17:20 |
3 400 SEK | 2022-01-29 18:59 |
1 900 SEK | 2022-01-27 23:06 |
1 800 SEK | 2022-01-27 21:59 |
1 700 SEK | 2022-01-27 09:33 |
450 SEK | 2022-01-26 18:11 |
350 SEK | 2022-01-26 09:54 |
300 SEK | Startpris |