15. ROLEX DAY-DATE

Boett och länk i 18 k vitguld, Automatisk, Kaliber 1556. Ref 1803. Serienummer 3376773. Tidigt 1970-tal. Total vikt 128 g. Boettens bredd ca 36 mm (exkl krona). Går vid inskrivningstillfället, men Skånes Auktionsverk garanterar ej funktionen. Repor och märken. Mindre jack i boettens baksida. Länken något sliten.

Varunr 229637

22 Februari 2022 18:05

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 120 000 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

Utrop 100000 SEK

120 000 SEK2022-02-22 18:02
110 000 SEK2022-02-22 17:48
100 000 SEK2022-02-11 16:22
95 000 SEK2022-02-21 21:48
75 000 SEK2022-02-08 15:33
350 SEK2022-02-09 15:53
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Feb. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!