Boett och länk i 18 k vitguld, Automatisk, Kaliber 1556. Ref 1803. Serienummer 3376773. Tidigt 1970-tal. Total vikt 128 g. Boettens bredd ca 36 mm (exkl krona). Går vid inskrivningstillfället, men Skånes Auktionsverk garanterar ej funktionen. Repor och märken. Mindre jack i boettens baksida. Länken något sliten.
120 000 SEK | 2022-02-22 18:02 |
110 000 SEK | 2022-02-22 17:48 |
100 000 SEK | 2022-02-11 16:22 |
95 000 SEK | 2022-02-21 21:48 |
75 000 SEK | 2022-02-08 15:33 |
350 SEK | 2022-02-09 15:53 |
300 SEK | Startpris |