23. WIWEN NILSSON, ISTÅNG

Silver. Signerad. Stämplad AN, Lund, 1963. Längd 15 cm. Vikt ca 54g.

Varunr 229680

22 Februari 2022 18:09

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK 4 000 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 1500 SEK

4 000 SEK2022-02-22 07:16
3 800 SEK2022-02-22 18:07
3 400 SEK2022-02-22 18:04
2 600 SEK2022-02-22 14:41
1 700 SEK2022-02-19 15:06
1 600 SEK2022-02-19 14:57
1 500 SEK2022-02-18 20:00
500 SEK2022-02-08 21:54
450 SEK2022-02-10 20:45
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Feb. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!