25. WIWEN NILSSON, SMÅ COCKTAILGLAS, NIO ST

Sterlingsilver. Stämplade Wiwen Nilsson, Lund 1946 och 1960-68. Höjd ca 6,5 cm. Två med gravyrer, repor undertill. Medföljer ett signerat fotografi av Wiwen Nilsson.

Varunr 229688

22 Februari 2022 18:09

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 14 000 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

Utrop 10000 SEK

14 000 SEK2022-02-22 18:06
13 000 SEK2022-02-22 18:07
10 000 SEK2022-02-22 16:17
8 500 SEK2022-02-20 01:44
8 000 SEK2022-02-11 09:59
7 500 SEK2022-02-16 13:21
2 000 SEK2022-02-10 20:46
1 000 SEK2022-02-09 11:00
700 SEK2022-02-09 20:34
300 SEK2022-02-09 09:02
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Feb. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!