Sterlingsilver. Stämplade Wiwen Nilsson, Lund 1946 och 1960-68. Höjd ca 6,5 cm. Två med gravyrer, repor undertill. Medföljer ett signerat fotografi av Wiwen Nilsson.
14 000 SEK | 2022-02-22 18:06 |
13 000 SEK | 2022-02-22 18:07 |
10 000 SEK | 2022-02-22 16:17 |
8 500 SEK | 2022-02-20 01:44 |
8 000 SEK | 2022-02-11 09:59 |
7 500 SEK | 2022-02-16 13:21 |
2 000 SEK | 2022-02-10 20:46 |
1 000 SEK | 2022-02-09 11:00 |
700 SEK | 2022-02-09 20:34 |
300 SEK | 2022-02-09 09:02 |
300 SEK | Startpris |