Jakaranda, kannelerade ben med mässingsavslut. 1950-tal. Höjd 110, bredd 80 cm. Repor, märken.
CITES-intyg medföljer.
2 000 SEK | 2022-02-22 17:31 |
2 000 SEK | 2022-02-22 17:59 |
1 600 SEK | 2022-02-22 12:04 |
1 500 SEK | 2022-02-21 15:42 |
1 300 SEK | 2022-02-18 12:23 |
1 100 SEK | 2022-02-09 12:50 |
1 000 SEK | 2022-02-10 09:53 |
500 SEK | 2022-02-08 22:37 |
300 SEK | Startpris |