4. OPE, SOFFA

Svart skinn med beställning i jakaranda. 1960-tal. Bredd 220 cm. Repor, märken, några sömmar med bristningar. CITES-intyg medföljer.

Varunr 229035

22 Februari 2022 18:04

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK 2 000 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 3000 SEK

2 000 SEK2022-02-22 18:02
1 900 SEK2022-02-22 18:02
900 SEK2022-02-22 12:05
800 SEK2022-02-21 15:42
700 SEK2022-02-20 20:36
600 SEK2022-02-18 18:46
500 SEK2022-02-16 19:37
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Feb. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!