Svart skinn med beställning i jakaranda. 1960-tal. Bredd 220 cm. Repor, märken, några sömmar med bristningar. CITES-intyg medföljer.
2 000 SEK | 2022-02-22 18:02 |
1 900 SEK | 2022-02-22 18:02 |
900 SEK | 2022-02-22 12:05 |
800 SEK | 2022-02-21 15:42 |
700 SEK | 2022-02-20 20:36 |
600 SEK | 2022-02-18 18:46 |
500 SEK | 2022-02-16 19:37 |
300 SEK | Startpris |