Jakaranda med stoppade plymåer i svart skinn. "Nr. 935, "Vattne Möbler, Norge, 1960-tal. Slitage. CITES-intyg medföljer.
4 600 SEK | 2022-02-22 18:02 |
4 600 SEK | 2022-02-22 18:03 |
2 200 SEK | 2022-02-22 17:20 |
2 000 SEK | 2022-02-22 17:11 |
1 300 SEK | 2022-02-22 12:05 |
1 100 SEK | 2022-02-21 15:42 |
900 SEK | 2022-02-19 12:56 |
800 SEK | 2022-02-18 18:30 |
700 SEK | 2022-02-16 22:13 |
700 SEK | 2022-02-18 12:24 |
500 SEK | 2022-02-09 22:43 |
450 SEK | 2022-02-09 19:29 |
400 SEK | 2022-02-09 21:23 |
300 SEK | 2022-02-09 07:07 |
300 SEK | Startpris |