5. FREDRIK KAYSER, FÅTÖLJ

Jakaranda med stoppade plymåer i svart skinn. "Nr. 935, "Vattne Möbler, Norge, 1960-tal. Slitage. CITES-intyg medföljer.

Varunr 229034

22 Februari 2022 18:05

Utrop 2000-3000 SEK

4 600 SEK2022-02-22 18:02
4 600 SEK2022-02-22 18:03
2 200 SEK2022-02-22 17:20
2 000 SEK2022-02-22 17:11
1 300 SEK2022-02-22 12:05
1 100 SEK2022-02-21 15:42
900 SEK2022-02-19 12:56
800 SEK2022-02-18 18:30
700 SEK2022-02-16 22:13
700 SEK2022-02-18 12:24
500 SEK2022-02-09 22:43
450 SEK2022-02-09 19:29
400 SEK2022-02-09 21:23
300 SEK2022-02-09 07:07
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Feb. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!