Smide och konstglas. Boda Smide, 1900-talets andra hälft. Höjd 22 cm. Repor, märken.
1 000 SEK | 2022-03-07 16:23 |
900 SEK | 2022-03-08 17:22 |
700 SEK | 2022-02-24 18:52 |
600 SEK | 2022-03-07 09:51 |
400 SEK | 2022-03-02 16:20 |
300 SEK | 2022-02-24 08:56 |
300 SEK | Startpris |