Färglitografi, provtryck. Signerad och daterad 1993. Stående kvinnofigur flankerad av fåglar. Dagmått 33x30 cm. Ej examinerad ur ram.
600 SEK | 2022-03-08 18:08 |
500 SEK | 2022-03-08 17:39 |
350 SEK | 2022-03-05 15:15 |
300 SEK | 2022-03-04 11:46 |
300 SEK | Startpris |